• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Yapı İnşaat Dekorasyon

Adres :

- Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Demirci - Kadir Çölmekçi

E-Posta Adresi :

orhandemirci103@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 713 50 88

Whatsapp 2:

0 (533) 196 37 33

Whatsapp 3:

0 (536) 541 81 03

Kastamonu iç dekorasyon sektöründe Ay Yapı İnşaat Dekorasyon ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Dekorasyonun ev ve iş yerleri için ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Daha kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız bulunduğunuz ortamın uyumlu olması ve size hitap etmesi önemli. Ortamdaki uyumu sağlamak için öncelikle duvar ve zemin arasındaki uyumu yakalamanız gerekir. Kastamonu’da bulunan ev ve iş yerlerinizin dekorasyonu için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firma olarak müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu zamana kadar geçen sürede kendimizi geliştirerek müşterilerimize en yeni tasarımlarla hizmet veriyoruz. Yüksek kaliteye sahip malzemelerimizle vermiş olduğumuz hizmet sonrasında sizlere uzun süreli duvar, zemin ve tavan bırakıyoruz. Firmamızla iletişime geçmeniz, bulunduğunuz adres için ekip istemeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz, adresinize gelerek işlem yapılacak alanları inceleyecek, bu inceleme sonrasında plan ve program oluşturacak. İnceleme sonrasında sizlere belirli bir fiyat sunulacak. Firma olarak uygun fiyat aralığında hizmet verdiğimizi de belirtmek istiyoruz. Evinizin ve iş yerinizin boyama, zemin döşeme ve tavan tasarım uygulamalarını yapıyoruz.

Biz, bugünlere kadar kendimizi geliştirerek geldik ve bugünden sonra da kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikleri firmamızın bünyesine kazandıracağız. Güler yüzlü, samimi, dürüst, çalışkan, azimli ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle birlikte dekorasyon çalışmaları düzenlemeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR