• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayana Beauty Work Shop Nail Art

Adres :

Gazi Mah. Yarbay Refik Cesur Caddesi No: 11/a İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yağmur Alp - Nargıza Sulaımanova

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 607 62 09

Whatsapp 2:

0 (531) 472 46 57

Ayana Beauty Work Shop Nail Art olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Kişisel bakım ve güzellik alanında sizlere birçok farklı uygulama sunmaktayız. Hem yüz bölgesinde hem de vücut genelinde istediğiniz şekillendirmeyi ve renklendirmeyi yapmaktayız. Salonumuzda çalışan deneyimli personelimiz kendi alanında oldukça uzmandır. Bu sayede müşterilerimize sunduğumuz hizmet tam olarak istedikleri gibi olabilmektedir. Ayrıca salonumuzda güler yüzlü ve hoşgörülü bir hizmet sizi beklemektedir. Tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için maddi kazançtan daha önemlidir. Bu amaçla çözüm odaklı ve memnuniyet esaslı bir hizmet sunuyoruz. Güzellik ve bakım gibi hassas bir alanda hiçbir mağduriyet yaşatmamak adına sürekli olarak kontrolü sağlıyoruz.

İzmir güzellik merkezi sektörünün en başta gelen firmalarından biriyiz. Uzun yıllardır sektörde bulunmamızdan dolayı bir hayli derin tecrübelere sahibiz. Tüm çalışanlarımız sizlere en iyi tasarımı yapabilmek adına sürekli kendini geliştirmektedir. Firma olarak kabiliyetlerimizin farkındayız. Bu nedenle birçok tasarımı ustaca yapabilmekteyiz. Salonumuzda tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Kullandığımız malzemeler ve aletler düzenli olarak temizlenmektedir. İşimizi müşterilerimizin sağlığını düşünerek yapıyoruz.

Salonumuzda yüz bölgesi için birçok farklı tasarımı yaptırabilirsiniz. Özellikle kaş ve kirpik bunların başında gelmektedir. Hem şekillendirme hem de renklendirme işlerine oldukça hakimiz. Tırnaklarınız için de manikür pedikür ve renklendirme işlemi yapmaktayız. Cilt bakımı için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hem gözeneklere hem de sivilce ve lekelere karşı etkili çözümler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR