• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayaz Fiat Özel Servis

Adres :

Karapınar Mahallesi 1177 Nolu Sokak B Blok No: 4 Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenol Gök

E-Posta Adresi :

senel2452qgmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 841 13 70

Whatsapp 2:

0 (533) 638 13 70

Ordu ilinde, oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren Ayaz Fiat Özel Servis isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin üyesidir. Otomobillerin güvenilir ve kaliteli firmalara emanet edilmesi, maddi ve manevi olarak herhangi bir kayıp yaşamamak adına önem teşkil etmektedir. Biz, yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, ihtiyaçlarınız ve memnuniyetiniz paralelliğinde çalışıyoruz. Bu alanda kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Elektrik yol yardım, oto klima bakım servisi, yağ bakım servisi, mekanik bakım servisi gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Araçlarınızın periyodik olarak bakımını yapıyoruz. İstek ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak aksiyon alıyor, memnuniyetinizi sağlamak adına titizlikle çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi alanında profesyonel, tecrübe sahibi, dinamik ve çözüm odaklı ekip arkadaşlarımızla birlikte sağlıyoruz. Zamanında iş teslim politikası ile hareket ediyoruz. Bu nedenle otomobillerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Ordu oto servis ve tamirhane sektöründe hizmetlerini sunan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için gece gündüz çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlayarak korumak, sizlerin beklentilerini tümüyle karşılamak, problemleriniz için kalıcı çözümler sunmak temel hedeflerimizdir. Misyonumuz, bu sektörde lider konumda olma durumumuzu koruyarak, sizlere en kaliteli hizmet sürecini sunmaktır. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, ekonomik ücretlerimiz, kalıcı çözümlerimiz, kaliteli hizmetimiz ve zamanında iş teslim politikamız ile gönül rahatlığı içinde bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi detaylı olarak öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da randevu oluşturmak için bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR