• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayaz Mobilya

Adres :

Ulubatlı Hasan Mahallesi Fetih Caddesi No: 23 Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Akkaş

E-Posta Adresi :

ahmetakkas4287@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 293 25 16

Whatsapp 2:

0 (535) 879 40 42

Mobilyaların doğru adresi Ayaz Mobilya birmilyonnokta.com üyesidir. Mobilyalar ev dekorasyonumuzun vazgeçilmez parçasıdır. Evdeki eşyalarımız arasında dekorasyon konusunda uyum yakalayabilmek için dikkat etmemiz gereken bazı önemli konular bulunmaktadır. Öncelikle mobilyaların parçaları arasındaki renk uyumu ve ahengi görüntü açısından önem arz etmektedir. Göz zevkimize uyan parçaları, farklı parçalarla birleştirmek ustalık isteyen bir iştir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise kullanacağımız mobilyaların uzun ömürlü ve rahat olmasıdır. Mobilya imalatında kullanılan malzemenin sağlam olması en önemli konudur. Bu noktada ihtiyacınız olan işini iyi yapan tecrübe ve zevk sahibi ustalarla çalışmaktır.

Firmamız ihtiyaçları esas alarak konforlu ve göze hitap eden parçaları usta bir işçilikle ortaya çıkarmaktadır. Kullandığı malzemelerle uzun yıllar kullanabileceğiniz, zevkinize hitap eden parçaları bir araya getirmektedir. Farklı parçalarla dekore edebileceğiniz mobilyalarınızı göze hitap eden bir işçilikle ortaya çıkarmaktadır. Ürün çeşitliliği açısından zengin bir kataloğa sahip olduğu için herkesin zevkine hitap eden parçalar bulunmaktadır.

Konya mobilya sektöründe önemli bir yere sahip olmamızın nedeni; müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli bir hizmet verme amacı gütmemizdir. Dekorasyon konusundaki değişikliklere ayak uydurarak, ürün kalitesinden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Firmamız satın aldığınız ürünlerle ilgili ortaya çıkabilecek sorunlarınızın, kolaylıkla çözülebilmesi için bu süreçte her zaman yanınızdadır. Ürünlerimizin kalitesine güvenerek bu yolda güvenle ilerlemekteyiz. Güvenli ve konforlu bir hizmet tercih etmek isterseniz şubelerimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR