• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayaz Yapı ve Dekorasyon

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Okul Caddesi No: 6 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kömür

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 513 21 79

Whatsapp 2:

0 (541) 806 93 04

Ayaz Yapı ve Dekorasyon firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bursa izolasyon mantolama yalıtım alanında hizmet veren firmamız Ayaz Yapı ve Dekorasyon sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sunduğu tüm hizmetlerde müşterilerinin istek ve taleplerine büyük bir önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti için firmamız aynı zamanda sunduğu tüm hizmetleri en üst kalitede malzemelerden ve alanında gerekli tüm donanımlara sahip iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

Birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en kısa sürede ve en güvenilir şekilde yerine getirmektedir. Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; banyo tadilât, dış cephe yalıtım sistemleri, boya badana işleri, iç dekorasyon, yapı dekorasyon, alçı dekorasyon ve alçı boya dekorasyonu gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetler müşteri odaklı olup sizlerin istediği özellik ve ürünlerden oluşmaktadır. Birçok farklı hizmette birçok farklı ürün tercihini de sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu sebeple sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR