• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aybars Özel Güvenlik

Adres :

Demirtaşpaşa Mahallesi . Ankara Yolu Caddesi Tüze Plaza No: 36 Kat .9 Daire : 29 Osmangazi/ Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Hakal- Hamit Kaya- Ayten Akar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aybarsozelguvenlik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 345 03 78

Whatsapp 2:

0 (530) 345 03 78

Güvenlik, insanın hayattaki en temel gereksinimlerinden birisidir. Bu yüzden de kendini güvende hissetmek için yoğun çaba sarf eder. Devletler vatandaşlarını yasalar çerçevesinde korumakla yükümlü olsalar da bireysel ve kurumsal güvenlik ihtiyaçları için özel güvenliğe ihtiyaç duyulur. Üstelik bu durum her geçen gün yaygınlaşmakta, geniş bir iş kolu haline gelmektedir. Özel güvenlikçi olmak için ise bazı şartlar vardır. Bunların başında eğitim alıp sertifika sahibi olmak gelir. Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteren Aybars Özel Güvenlik firmamız profesyonel eğitimler vermekte ve başarılı olan kişileri sertifikalı güvenlikçi yapmaktadır.

Bursa eğitim sektöründe kurulduğumuz günden bu yana yoğun ilgi görüyor, kursiyerlerimizin güvenini kazanmış bulunuyoruz. Bunu çalışmalarımızdaki özverili ve profesyonelliğe borçluyuz. Her biri alanında uzman, deneyimli ve eğitimli eğitmenlerimiz eşliğinde hizmetlerimizi sürdürüyor, kursiyerlerimizin gerekli bütün donanımlara sahip olmasını sağlıyoruz. Her geçen gün gelişmekte olan ve yenilenmekte olan sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor, uygulama ve yasal prosedürleri en hızlı biçimde hayata geçiriyoruz. Kursiyerlerimize teorik ve pratik eğitimleri yanında doğru bilgilendirme yaparak işin inceliklerini, gereklerini detaylıca aktarıyor, işimizi büyük bir şeffaflık içerisinde yürütüyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce sertifikalı özel güvenlik yetiştirdik. Silahlı güvenlik ve silahsız güvenlik eğitimlerimiz yanında sertifikasını yenilemek isteyenlere özel eğitimlerimiz de devam ediyor. Bursa güvenlik sertifikası alınacak yerler, özel güvenlik kursu, özel güvenlik eğitimi için kurumumuzu tercih edebilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR