• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aycan Estetik Güzellik

Adres :

Şahin Tepe Malesi 642 /27/b Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aycan Eken

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 730 06 87

Aycan Estetik Güzellik olarak mamak Estetik merkezi,mamak Güzellik merkezi,mamak kalıcı makyaj uzmanı,mamak microblading kıl tekniği,mamak microblading uzmanı,mamak kalıcı kaş tasarımı,mamak kalıcı kaş kontürü,mamak kaş kontür uygulaması,mamak cilt bakım merkezi,mamak kalıcı makyaj uygulaması,mamak profesyonel kalıcı makyaj uzmanı vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Aycan Estetik Güzellik sektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Aycan Estetik Güzelliksektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR