• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aycan Estetik Güzellik

Adres :

Şahin Tepe Malesi 642 /27/b Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aycan Eken

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 730 06 87

Aycan Estetik Güzellik olarak Ankara Mamak’ta hizmet vermekte olan firmamız, yılların bilgi birikimi ve tecrübesini yenilikçi çözümleriyle birleştirmekte, her gün daha iyiyi daha yeniyi tercihe sunmaktadır. Alanında uzman ve yenilikçi bir ekiple faaliyetlerini devam ettiren firmamız, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutan çözümler üretmektedir.

Ankara güzellik merkezi sektöründe başarılarıyla öne çıkmış olan salonumuzda bütün misafirlerimiz ayrıcalıklıdır. Bu yüzden tasarımlarımızın tamamı kişiye özgüdür. Dünya standartlarında trendler üreten ekiplerimiz daha güzel ve daha bakımlı görünmek isteyenlerin çözüm ortağı olmaktadır. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde bütün ziyaretçilerimiz aradıklarını rahatlıkla bulmakta, bütün misafirlerimiz hayallerindeki görünüme uzmanlarımız yardımıyla kolaylıkla ulaşmaktadırlar.

Ankara güzellik ve kişisel bakım, kaş kontur uygulaması, lazer epilasyon uygulaması, tüm vücut lazer epilasyon uygulaması, profesyonel kalıcı makyaj uygulaması, microblading kıl tekniği, cilt bakım uygulamaları ve daha onlarca farklı hizmeti uzmanlarımız aracılığıyla alabilirsiniz. Tarzınıza ve kişiliğinize uygun geliştirilecek tasarımlarla kendinizi çok daha sağlıklı, çok daha güzel hissedebilirsiniz.

Aycan Estetik Güzellik olarak ihtiyacınız olan bütün tasarıları ve uygulamaları sizlere sunuyoruz.

Merkezimizde misafirlerimizin istekleri bütün uygulamaların belirleyicisidir. Uzman personellerimiz sizin isteklerinizi kendi tecrübesiyle birleştirmekte, sanatsal dokunuşlar yaparak saklı güzelliğinizi ortaya çıkarmaktadır. Bütün kişisel bakım uygulamalarımızda en kaliteli markaların en iyi ürünleri kullanılıyor. En modern makineler ve ekipmanlarla kişisel bakım çözümleri üretiliyor. En uygun fiyat avantajıyla başarılarımız taçlandırılıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR