• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Hafriyat

Adres :

Işıktepe Mah. Mart Sokak No: 35 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gani Aydın

E-Posta Adresi :

gani_aydin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 466 78 57

Whatsapp 2:

0 (538) 226 73 78

Bursa’da hafriyat alanında hizmet veren Aydın Hafriyat isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Sektörde öncü bir firma haline gelmemizin sebebi çalışmalarımızı dürüstlük ilkesinden taviz vermeden kısa süre içerisinde nitelikli olarak tamamlamamızdır.

Kazı işlerinin tamamını kapsayan hafriyat bilgi ve tecrübe sahibi olmayan kişilerce yapıldığında sorunlar oluşabilir. Ayrıca hafriyat işlemlerinin çeşidine göre farklı araç ve iş makinaların kullanılması gerekebilir. Hafriyat işlemleriniz için anlaşacağınız firmanın gerekli bilgi, tecrübe ve ekipmana sahip olmasından emin olmanız sizi zaman kaybından ve maddi zarardan korur. Bursa hafriyat sektöründe hizmet veren firmamız yılların tecrübesi ile gerekli araç ve iş makinalarını işe sürerek tüm kazı çalışmalarınızı kısa süre içerisinde gerçekleştirir.

Yapı inşa süreçlerinizde temel kazma, moloz taşıma, kanal dolgu işlemlerinizin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman teknik ekibimiz, işlemlerinize uygun iş makinelerimiz sayesinden kısa sürede nitelikli hizmet veririz. Nilüfer’de alt yapı çalışmaları gerçekleştiren firmalardan olan firmamız farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek güçtedir.

Firmamıza yıkım çalışmalarınız için de başvurabilirsiniz. Özel iş makinalarımız ile alanında uzman, deneyim operatörlerimiz yıkım işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlar. Operatörlerimizin yeteri deneyime ve makina kullanım bilgi- becerisine sahip olması yıkım çalışmalarında oluşabilecek kaza ihtimalini en az seviyeye indirir. Alt yapı çalışmaları, hafriyat, moloz taşıma, yıkım gibi işlemleri kısa süre içerisinde doğru fiyatlara yaptırmak için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR