• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydınlı Takı & Tesbih

Adres :

- Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Aydınlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

okan06aydinli1910@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 942 92 06

Whatsapp 2:

0 (543) 117 19 10

Ankara alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Aydınlı Takı & Tesbih aynı zamanda birmilyonnokta.com ailesinin en aktif üyelerinden biri. Erkek ve kadınlar için çeşitli süs aksesuarları ve takılar satan işletmenin öne çıktığı alan ise kültürümüzde önemli bir yeri olan teşbih satışı. İbrahimi dinlerde özel bir önemi olan tespih, üç büyük dininde var olduğu ülkemizde birçok aksesuardan farklı bir yere sahiptir.

Ankara’nın en önemli ilçelerinden biri olan Keçiören’de farklı zevk ve ihtiyaçlara göre tesbihlerin satışını gerçekleştiren Aydınlı Takı & Tesbih, günlük kullanım ile koleksiyon değeri taşıyan ürünleri içeren geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Farklı taşlar ve malzemeler ile üretilebilen tesbihlerin boncuk sayıları da farklı olmaktadır. 11’den başlayan boncuk sayısı 99’a kadar çıkarken, 11,33 ve 99 boncuklular Müslümanlar, 33 ve 59 boncuklular ise Hıristiyanlar tarafından kullanılmaktadır.

Kehribar, yakut ve oltu taşları, öd ve pelesenk ağaçları ile galalitten yapılan teşbihler, diğer malzemeler kullanılarak yapılan teşbihlere göre daha makbuldür ve hediye olarak sunulmalarının kültürümüzde ve Ortadoğu coğrafyasında özel bir yeri vardır.

Müşterilerine birbirlerinden özel teşbih ve takı çeşitleri sunan Aydınlı Takı & Tesbih, aynı zamanda müşterilerine teşbih adabı ve teşbih kullanımının incelikleri hakkında bilgilerde sunmaktadır. Farklı fiyat aralıklarında, farklı malzemelerden birçok teşbih çeşidiyle müşterilerinin hizmetinde bulunan işletme, bu özel kültürel değerin öneminin sürdürülmesi adına kapılarını müşterilerine açmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR