• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aygan Oto Kurtarma

Adres :

- Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Aygan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 654 52 74

Ankara’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Aygan Oto Kurtarma olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz.

Ankara yol yardım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Sincan ve çevresinde trafikte kalmış araçlarınız için 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Yolda kalmış araçlarınızı en güvenli şekilde alıp istediğiniz adrese taşımak bizim işimiz.

Trafikte aracınız hareketsiz kaldığında ya da yola devam edemeyecek şekilde hasar gördüyse hiçbir endişe duymadan bizi arayabilirsiniz, sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Siz arayın biz en hızlı şekilde gelip araçlarınızı istediğiniz yerlere güvenli ve kaliteden ödün vermeden götürelim. Araçlarınızın bizim elimizde güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Araçların en ufak zarar görmeden sizlere ulaşmasını firma olarak çok önemsiyor ve bu yönde çalışmalarımızı yapıyoruz.

Aygan Oto Kurtarma olarak tecrübeli ve bilgili ekibimiz ile en hızlı ve güvenli yol yardım çalışmalarını biz yapıyoruz. Hepsi bakımlı ve birçok araçtan oluşan filomuz ile destek birimlerimiz ve yardımcı teknolojik aparatları kullanma konusunda usta arkadaşlarımızla hemen yanınıza geliyoruz. Bize sadece konumunuzu doğru şekilde bildirin geri kalan işleri profesyonel ekibimiz halledecektir.

Yol yardım, binek araç kurtarma, ağır ticari araç kurtarma ve çekme, akü takviyesi, yakıt ikmali, lastik değişimi ve vinç hizmetleri gibi yolda kalan araçlarınıza her türlü desteği sağlıyoruz.

Kaskolu araçlarımız ve her anlamda tecrübeli oto kurtarıcı şoförlerimizle sizlere en kaliteli ve en ekonomik hizmeti vermemiz için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR