• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aygün Ev Yemekleri

Adres :

Mevlana Mahallesi Cemil Baba Caddesi No: 22/g(kilomearket Karsısı Arasta İş Merkezi) Anayurt Kayseri Talas Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Apaydın - Ülgen Güneş - Sevdiye Güneş

E-Posta Adresi :

aysegulerz2525@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 076 25 38

Whatsapp 2:

0 (555) 076 25 38

En güzel ev yemekleri, ızgara çeşitleri ve çorba çeşitlerini sizlere sunduğumuz restoranımızda bu güzel lezzetleri konforlu şekilde misafirimiz olarak tadabilirsiniz. Ev yemekleri konusunda en güzel çeşitleri sizler için hazırlayan restoranımız bu alanda oldukça meşhur ve çok tercih edilen bir adrestir. Ev yemekleri alanında uzman olan ustalarımız ve mutfak çalışanlarımız sizlere en lezzetli ev yemeklerini hazırlamaktadır.

Oldukça güzel ev yemeklerini geniş çeşitlerle her gün taze bir şekilde sizler için hazırlayan restoranımızda en doğal sebze ve malzemelerin kullanımı ile oldukça güzel lezzetler hazırlanmaktadır. Ev yemekleri alanında uzman olan restoranımızda Anadolu Mutfağının eşsiz lezzetlerini ve sulu yemeklerini her gün taze bir şekilde bulabilirsiniz.

Kayseri restoran alanında hizmetlerini sürdüren işletmemiz ev yemekleri yanında en güzel ızgara çeşitlerini de sizler için hazırlamaktadır. Et lezzetini en güzel şekilde alacağınız ızgara çeşitlerimiz bu alanda uzman olan ustalarımız ve deneyimli mutfak çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Çok sevilen bu güzel lezzetlere restoranımızda her gün kolayca ulaşabilir ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Restoranımızda sizler için en güzel çorba çeşitleri de hazırlanarak sunulmaktadır. Özellikle sizler için özenle hazırlanan kelle paça çorbamız oldukça meşhurdur. Bu güzel lezzeti her gün en taze şekilde restoranımızda bulabilirsiniz. Bunun yanında birbirinden lezzetli çorba çeşitlerimizde her gün en taze şekilde sizler için özenle hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR