• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayhan Buz Fotoğrafçılık & Video

Adres :

Naldöken Mah. İnönü Cad. No: 34-c Bornova İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Buz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

iletisim@fotobuz.net

Whatsapp 1:

0 (535) 353 27 97

Whatsapp 2:

0 (535) 353 27 97

Herkesin hayalini kurduğu, insan hayatının en önemli ve en mutlu günlerinden biri olan evliliğe ilk adım attığınız anlarda her zaman yanınızda olan bir firma olarak Ayhan Buz Fotoğrafçılık & Video adıyla sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İzmir Bornova’da bulunan firmamızın hizmetlerinden İzmir’in her noktasında yararlanmanızı mümkün hale getirirken müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde fotoğraf ve video çekimlerini sizin ilginizi çekebilecek çok farklı alanlarda yaparak en iyi görüntülere ulaşmanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Uzun yıllardan beri fotoğrafçılık ve video alanında faaliyet göstermekte olan geniş ekibimizle birlikte en profesyonel şekilde sizlere hizmet verirken kullanmakta olduğumuz ekipmanlarla sizler için en iyi görsel sonuçların çıkmasını sağlıyoruz. Sürekli yenilenen fotoğrafçılık ve video alanındaki yeni teknolojileri yakından takip eden bir firma olarak nişanlardan düğünlere kadar evliliklerinizin her noktasında bu özel günlerde sizlere hizmet verebiliyoruz.

İzmir düğün ve evlilik sektöründe yıllardır tercih edilen bir firma olarak siz müşterilerimizin yıllar sonrasında da hayatlarınızın en güzel günlerini hatırlayabileceğiniz anılara geri dönmenizi sağlayacak olan fotoğrafları ortaya çıkarabiliyoruz. Videolarda gösterdiğimiz özenli tavır sayesinde klasik düğün videolarının ötesine geçen bir anlayışla sevdiklerinizle izleyebileceğiniz eğlenceli ve duygusal görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bizlere ulaşıp alacağınız fiyat ve zamanında teslimat tekliflerimize harfi harfine uyarak sizlere destek verirken çok uygun fiyatlarla kısa sürede hizmet alma kolaylığını da sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR