• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aykılıç Petek ve Tesisat Temizleme

Adres :

Ankara/mamak Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Kılıç - Sinan Ayan - Şeyhmus Öztürk

E-Posta Adresi :

ibo.kdry@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 033 16 04

Whatsapp 2:

0 (542) 302 47 06

Whatsapp 3:

0 (546) 216 28 05

Tozun girmediği hiçbir yer yok. Kalorifer ve kombi petekleri kirlendikçe ısıtma gücü de düşmektedir. En yüksek seviyede dahi ısınmayan bir petek, çok kirli demektir. Kombiniz sık sık arıza veriyorsa ve peteğinizin üstü ısınıyor fakat altı soğuk ise yine kirlenmiş demektir. Kirin ortamınıza ve size zarar vermemesi için düzenli olarak peteklerinizi temizletmelisiniz. Aykılıç Petek ve Tesisat Temizleme ile temizliğinizi detaylandırıyoruz. En uygun fiyatlara kalorifer peteklerinizi temizlerken peteklerinize asla zarar vermiyoruz. Petekleriniz sökülmeden temizlensin istiyorsanız en doğru adres firmamızdır.

Isınızı %40 arttırarak tasarrufunuzu sağlıyoruz. Mekanizmayı sökmeden ilaçlı makinalar ile peteklerinizi ve tesisatınızı temizliyoruz. Kombi bakımını en uygun fiyatlara yaparak cebinizdeki tasarrufu en yüksek seviyede tutuyoruz. İlaçlı temizliğimiz ile garantili bir temizlik sağlamaktayız. Kombi tamirlerini de gerçekleştiren firmamız ısınma sistemlerinizin bakımına ve onarımına özel özen göstermektedir.

Ankara tesisat ve bakım onarım sektörünün, konusunda uzman bir ekiple çalışan en güvenilir firmasıyız. Kullanıcılarımızı detaylı olarak bilgilendirirken en yüksek seviyede sağlamaktayız. İşini en iyi şekilde gerçekleştiren profesyonel ekibimiz mekanizmanıza gereken özeni gösterirken sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktadır. Düzenli olarak bakımı yaptırılan peteklerin daha uzun ömürlü ve kullanışlı olduğunu biliyoruz. Sizlere verdiğimiz doğru hizmet sayesinde, peteklerinizi gönül rahatlığı ile çalıştırıp düşük ayarda bile yeterli ısıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüm gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle ve alanında aldığımız eğitimlerle yolumuzu genişleterek ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR