• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aykıt Lift Asansör

Adres :

Hacı Hüseyin Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Buları No: 84/b Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Aykıt

E-Posta Adresi :

onuraykit3@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 247 34 98

Çok katlı yapıların günlük hayata girmesi ve giderek yayılmasıyla birlikte asansörler, hayatımızın çok önemli bir parçası olmuştur. Sağladığı konfor ve rahatla birlikte zaman tasarrufu konusunda da son derece yararlıdır. İş yerlerinin, büroların, hastanelerin kısacası pek çok yaşam alanının çok katlı olması nedeniyle asansörlere olan talep ve asansörlerin kullanım oranları artmıştır. Hal böyle olunca asansörlerin ilk montajından bakım ve onarım işlerine kadar pek çok alanda gereksinimler doğmuştur. Aykıt Lift Asansör olarak biz, asansörle ilgili olan her türlü gereksinimlere cevap vermek adına Giresun asansör sektöründe hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğu deneyim, tecrübe ve yetkinlikle firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Bünyesinde barındırdığı bilgili ve işinin ehli personeliyle sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu noktada gerekli olan her türlü donanıma ve araç gerece sahiptir. Arıza tespiti gibi işlerde güvenilir bir adrestir. Bakım, onarım ve tamirat işlerinde dayanıklı ve sağlam hizmetler sunmaktadır. Ayrıca firmamız, sıfırdan montaj konusunda da son derece kaliteli hizmetler vermektedir. Deneyimi ve işinde uzman kadrosuyla asansör montaj konusunda sizlerin hizmetindedir. Bununla birlikte asansör revizyon işlemleri de en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Sağlam ve dayanıklı çalışmalarımızla ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duymaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti konusunda çok titizdir. Sizlerin memnuniyeti bizler için her şeyden önemlidir. Bu bilinçle hareket eden personelimiz ve kaliteli çalışmalarımızla sizlerleyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR