• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aylin&ferdi Saç Tırnak Atölyesi

Adres :

Taşdelen Mah Atabey Cad No: 2/3 Palmadora Sit Çekmeköy Taşdelen İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aylin Sencerli-ferdi Sencerli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 567 96 73

Whatsapp 2:

0 (538) 567 96 73

Aylin&Ferdi Saç Tırnak Atölyesi, Çekmeköy İstanbul’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yenilikçi saç tasarımları ve ilginç tırnak tasarımlarıyla da büyük beğeni toplayan saç ve tırnak atölyemizde, alanında uzman ve deneyimli atölye kadrosu hizmet vermektedir. Müşterilere karşı süreklinazik tutumlar sergilemeyi görev edinmiş atölye ekibimiz, istediğiniz saç ve tırnak modelini kısa sürede sizlere sunmaya özen gösteriyor. Nezih iç mekanı ve geniş salonuyla da dikkat çeken Aylin&Ferdi Saç Tırnak Atölyesi, kalitesinden asla ödün vermemeye önem veriyor.

Bayan saç ve tırnak bakımı konusunda kendini geliştiren firmamız, sektöründe lider ve mihenk taşı firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Sayısız farklı çeşit saç ve tırnak modelleriyle iddialı olan stüdyomuz, kişisel bakımına önem veren bayanların uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

Stüdyomuzda, kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Her gün sürekli değişen kadın saç ve tırnak modasını da yakından takip eden ekip elemanlarımız, bu doğrultuda saç ve tırnak bakım envanterlerini hep cengin seviyede tutmaktadır.

Kaliteli ve bir o kadar da makul fiyatlarıyla dikkat çeken Aylin&Ferdi Saç Tırnak Atölyesi olarak sektörümüzde rakipsiz olmamızı siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Sürekli yaratıcı değişiklikler yaparak kendini yenileyen stüdyomuz ve deneyimli ekip çalışanlarımızla stil ve tarz sahibi olmak isteyen bayanları stüdyomuza bekliyoruz. İstanbul Çekmeköy Saç ve Tırnak Bakım Merkezi şubemizle her yaştan tüm bayan bireylerin hizmetinde olmaktan onur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR