• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aysima Güzellik Salonu

Adres :

Kavaklı Mah. Olimpiyat Caddesi No: 33/3 B Kapı No: 20 Prestij Marina İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halime Dudurga

E-Posta Adresi :

halime.oezkan1@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (552) 831 01 50

İstanbul güzellik merkezi sektöründe yer alan salonumuz bünyemizde barındırdığımız kaliteli ve verimli yüksek performans gösteren cihazlarımız sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Aysima Güzellik salonu olarak sizlerin isteğine ve beğenisine göre güzellik hizmeti sunmaktan onur duymaktayız. Profesyonel ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin isteklerine uygun uygulamalar ve değişiklikler yapılmaktadır. Salonumuz olarak kullandığımız ürünlerin kalitesine, güncel ürünler olmasına özen vermekteyiz. Profesyonel ekibimize yönelttiğiniz ve merak ettiğiniz her soruyu yanıtlayarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Sahip olduğumuz profesyonellik ve titiz çalışma sayesinde müşteri memnuniyetini gün geçtikçe arttırmaktayız. Aynı zamanda çalışma prensiplerimizden asla ödün vermediğimiz için de müşteri memnuniyeti her zaman revaçta kalacağından emin hizmet vermekteyiz. Öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde her zaman öncelikle tercih edilmekteyiz. Müşterilerimizi memnuniyet ve mutlulukla uğurladıktan sonra kaliteli hizmetimiz yediden yetmişe kulaktan kulağa yayılmaktadır. Bünyemizde uyguladığımız çeşitli uygulamalarda fiyat performans açısından oldukça kaliteli uygulamalar bulunmaktadır.

Bizim yanımızdan ayrıldıktan sonra mutlu ve özgüvenli bir şekilde yaşamınıza devam edeceğinizden emin olabilirsiniz. Çevrenizden duyacağınız övgülerle sizlerin memnuniyetini sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimizin mutlu ve keyifli hizmet aldığını görmek aynı zamanda istediği hizmeti aldığını görmek salonumuz açısından yegane önemli bir konudur. Sağladığımız bu avantajlarla kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Sizlerin isteklerine ve keyfinize yönelik çalışmak için oldukça özen göstermekteyiz. Güler yüzlü ve hoşgörülü hizmetimizle her daim her müşterimize kapımız açık olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR