• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aytaçlar Grup İnşaat

Adres :

Piripaşa Mahallesi Şaban Deresi Sokak No: 73/c Hasköy İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Ferit Babir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

infoaytaclargrupinsaat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 652 47 90

Aytaçlar Grup İnşaat firması olarak İstanbul'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul inşaat alanında hizmet veren firmamız Aytaçlar Grup İnşaat firması olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler inşaat alanında olup birçok farklı türde hizmetin birleşmesinden oluşmaktadır. Hizmetlerimiz kişilerin ihtiyacına göre şekillendirmekte ve ihtiyacınız karşılayarak memnun olmanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerden ilki nalbur malzemeleri satışıdır. Birçok farklı türde malzemeden oluşan nalbur ürünlerinin tamamını sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz nalbur ürünleri en küçük bir işlem için gerekli olan malzemelerden oluşmaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise nalbur ürünlerine benzer olan hırdavat ürünleridir. Yine basit işlemler için gerekli olan bu ürünlerin en kullanışlı olanlarından sizlere sunmaktayız.

Hizmetlerimizden biriside inşaat plan proje firmasıdır. Yapılacak inşaat için plan ve proje hizmeti sunan firmamız istediğiniz yağı şekline ve sahip olduğunuz alana göre bir projenin sunumunu yapmaktayız. Diğer bir hizmetimiz ise hapı inşaatıdır. Yapı inşaat işleri binaların dış yapıları ile ilgili işlemler için sunmaktayız. Özelliklede yaşlı binalar için ısı yalıtım hizmetidir. Isı yalıtım hizmeti birçok eski binada bulunmadığı için bu hizmeti sunarak çevreyi koruyarak sizlere tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Hizmetlerimizden biriside arsa karşılığı kat satışıdır. Sahip olduğunuz arsa için sizlere yaptığımız binalardan arsa değeri kadar kat vermekteyiz. Bu hizmetimiz karşılıklı güven gerektirdiği için tüm belgeler ve güvenli yöntemler ile hareket ederek güvence sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR