• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aytek Doğalgaz

Adres :

Eti Mahallesi Deliktaş Caddesi No: 28 / B Ereğli/konya Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Çavdar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ay.tek.servis42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 473 93 06
Evlerimizin konforu her geçen gün artarken, ihtiyaçları da beraberinde yeni sorunlar doğurmaktadır. Biz Aytek Doğalgaz hizmetini sizlere en uygun fiyatlara sunmanın haklı gururunu taşıyoruz.
Yapmış olduğumuz kombi bakım, onarım ve tamiratlarında müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Hizmetimizin yeni müşteriler getireceği felsefesiyle gayret sarf ediyor, kaliteli işler ortaya çıkarıyoruz. Doğru ve güvenilir hizmet kalitesini prensip olarak gördüğümüz işimizde, insan hayatını önemsiyoruz. Evlerinizin güvenliğini tehlikeye sokabilecek eksik ve yanlış tamir ve bakımlardan kesinlikle uzak işler yapıyoruz.
Sizlerin güvenle kullanabileceğiniz kombilerinizin bakımında yapılması gereken ne varsa yapmaya özen gösteriyor, çalışmalarımızı teknolojinin sunduğu her türlü ekipmanlarla destekliyoruz. Profesyonel ve işinin uzmanı teknik personel kadrolarımızla hizmet sunuyoruz. Yaptığımız işin öneminin ve ciddiyetinin farkında olarak çalışıyoruz.
İşini bilen ve çözüm üretebilen personellerin ellerinden çıkan işlerde kalitenin mutlaka ortaya çıkacağı bilinciyle hareket ediyoruz. Yarınlara daha güvenli, endişe duymadan bakabileceğiniz hizmetler vererek, sizlerin güvenliğini en ön planda tutuyoruz. Teknik açıdan gerekli tahkikatları yeterli ve teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Deneme yanılmalara mahal vermeden, yüz de yüz emin olmadan arıza ve bakımı yapılan kombilerinizi sizlere teslim etmiyoruz.
Daha sağlıklı, konforlu ve ekonomik kombiler her evin hakkı olduğu bilinciyle işlerimizi yapıyoruz. İnsanın her zaman en iyisini hak ettiğini misyon edinen bir teknik çalışma kadrosuyla sizlere hizmet veriyoruz.Aytek Doğalgazkonya Ereğli kombi bakım servisi,konya Ereğli kombi tamir firmaları,konya Ereğli kombi bakım onarım,konya Ereğli demirdöküm yetkili servisi, konya Ereğli klima gaz dolumu,konya Ereğli vaillant kombi bakım servisi,konya Ereğli kombi tamircisi,konya Ereğli oda termostatı fiyatları,konya Ereğli kombi bakım onarım fiyatları,konya Ereğli demirdöküm kombi tamir servisi, Ereğli kombi bakım servisi,Ereğli kombi tamir firmaları,Ereğli kombi bakım onarım,Ereğli demirdöküm yetkili servisi, Ereğli klima gaz dolumu,Ereğli vaillant kombi bakım servisi,Ereğli kombi tamircisi,Ereğli oda termostatı fiyatları,Ereğli kombi bakım onarım fiyatları,Ereğli demirdöküm kombi tamir servisi,vb. hizmetler vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR