• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayten Tunç Güzellik Salonu

Adres :

Balgat Mah. 1419 Cad. No: 5/9 Balgat Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayten Tunç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 241 30 02

Ankara Çankaya’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Ayten Tunç Güzellik Salonu sağlığını ve güzelliğini önemseyenlerin adresidir. Kişisel bakım ve güzellik bütün herkesin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Günümüzde bu alanda çok fazla gelişme olmuş ve hayallerinizin ötesinde bir görünüme kavuşabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Alanında uzman ekibimizle birlikte merkezimizde birbirinden kaliteli işlere imza atıyor, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmanız adına bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Ankara güzellik merkezi arayışlarında bölgemizde uzun süredir en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen konumundayız. Fakat başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha fazla kişinin hayallerine kavuşması için çalışıyoruz. Kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, en son teknolojiye sahip ekipmanları ve cihazları kullanıyoruz. En iyi markalarla çalışarak uygulamalarımızın etkili ve hızlı sonuçlar vermesini sağlıyoruz.

Her ihtiyaca cevap verebilmek adına çok geniş bir hizmet seçeneği sağlıyoruz. G5 masajı ile bölgesel zayıflama, kas ağrılarının giderilmesi, selülit tedavisi, ödem atma, vücut şekillendirme ve sıkılaşma gibi çözümler üretiyoruz. Lenf drenaj ile bölgesel incelme, sıkılaşma, zayıflama, lenfatik drenaj, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi, yağ bakımı, rahatlatıcı ve yatıştırıcı, selülit, varis ve ödem tedavisi yapabiliyoruz. Buz başlıklı lazer ile ağrısız acısız, hızlı ve kalıcı epilasyon yapıyor, tüm cilt tiplerinde ve bütün kıl tiplerinde etkili sonuçlara ulaşıyoruz. Kalıcı makyaj uygulaması, cilt bakımı, protez tırnak uygulaması ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR