• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Fast Food

Adres :

İsmetpaşa Mahallesi Hasan Mevsuf Sokak No: 7/b Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Kılınç - Neslihan Kılınç - Mesut Kaya

E-Posta Adresi :

ayyildizfastfood@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 117 17 97

Çanakkale Fast Food sektöründe faaliyet gösteren Ayyıldız Fast Food efsane lezzetleriyle aynı zamanda Türkiye’nin en başarılı işletmelerini bir araya getiren profesyonel platform birmilyonnokta.com sitesinin de üyeleri arasında yer almaktadır. Trakya ve Ege arasında bir köprü olmasının yanı sıra, doğal ürünleri ve şirin yerleşim birimleri ile tanınan Çanakkale’nin merkezinde müşterileriyle buluşan Ayyıldız Fast Food, ülkenin her yöresinden farklı lezzetlerin en güzel örneklerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Farklı çeşitlerde tost, döner, soğuk ve sıcak sandviçler, gözleme, hamburger ve ekmek arası yiyecekleri müşterilerine sunan işletme, büyük porsiyonları ve bol kullandığı malzeme ile dikkat çekmektedir. Geniş ürün menüsü ile her zevke hitap eden işletme, oluşturduğu menülerle de müşterilerine daha ekonomik alternatif sunmaktadır. Daha fazla para kazanmak için kalite ve lezzetten ödün vermeyen işletme, porsiyonlarını geniş tutmasının yanında, kullandığı her malzemede ya yerel işletmeler tarafından doğal yöntemlerle üretilmiş malzemeleri ya da Türkiye’nin kalitesiyle ün yapmış en büyük şirketleri tarafından üretilen ürünleri kullanmaktadır.

Şehir içinde çok anahtar bir konumda bulunan işletme, araba vapuru ile Gelibolu yarımadasına geçen veya oradan gelip doğuya veya güneye devam etmek isteyenlerin de yollarının üzerinde kalmaktadır. Bu sayede sadece Çanakkale halkına değil, uzun yolculuklara çıkanların da yakından tanıdığı Ayyıldız Fast Food, restoranı ziyaret edemeyen müşterilerin ev ve iş yerlerine paket servisi de göndermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler