• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Oto Kurtarıcı

Adres :

Kavakpınar Mahallesi Öz Sokak No: 18 Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Ayyıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 253 64 62

Bafra’da hizmet veren, araçlarınızın kötü gün dostu olan firmamız Ayyıldız Oto Kurtarıcı birmilyonnokta.com üyesidir. Samsun yol yardım firmaları arasında önemli işlere imza atan firmamız hem yol yardım hem de çekici hizmetleri vermektedir. Firmamız müşterilerimizin yaşadığı araç kazası ve arızalarında her zaman destek olmaktadır. Araç kazaları ve arızaları yaşadığınızda size en yakın çekiciye ulaşmak istemeniz hem kısa zamanda bulunduğunuz yere ulaşımda kolaylık sağlar, hem de daha ekonomik olur.

Firmamız Bafra ve çevresinde geniş bir servis ağına sahiptir. Hizmetlerimiz yaşanan olaylara göre şekil aldığından haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermekteyiz. Çalışma arkadaşlarımız işlerinde uzman, her marka model araç arızasından anlayan, deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Hızlı ekibimiz bizlere ulaştığınızda bulunduğunuz adrese en kısa zamanda gelerek aracınızı istediğiniz yere götürecektir. İsterseniz bulunduğunuz yerde aracınıza ekibimiz tarafından müdahale de edilebilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı içinde çalışan ekibimiz neye ihtiyacınız varsa ona göre hareket ederler.

Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Yenilikçi firmamız her teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek müşteri ihtiyacı olduğunda uygularlar. Bizler müşterilerimize mümkün olan en uygun fiyatlarla destek olmaya çalışmaktayız. Yıllardır sektörde var olan firmamız müşterilerimiz güvenini kazanmıştır. Firmamıza duyulan güven müşteri kitlemizin artmasını sağlamaktadır. Bizleri her zaman irtibat numaralarımızdan arayabilirsiniz, her saat diliminde destek için hazır bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR