• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Yapı Pimapen Üretici Bayii

Adres :

Esenevler Mah. Mobilyacılar Sitesi Sanayi Alanı Küme Evler 47/4-4 Kütahya » Simav

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Özdem - Durmuş Ali Yörük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 661 58 23

Whatsapp 2:

0 (546) 494 72 93

Güvenli bir hizmetin karşılığını Ayyıldız Yapı Pimapen Üretici Bayii firmamızdan birmilyonnokta.com üyesi olarak bizlerden hemen alabilirsiniz. Çünkü verdiğimiz hizmetin sizlere fayda sağlaması adına gereken özveriyi her anlamda sağlıyoruz. Pvc doğrama sistemleri, cam balkon montajı, alüminyum korkuluk sistemleri, gibi daha birçok hizmeti barındırdığımız bu alanda üstünlük sağlıyoruz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda bu alanın ihtiyacını çok iyi bir şekilde karşılamak için malzemelerimizi her zaman kaliteli bir şekilde temin ediyor ve evlerinizde güvenli bir şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Evlerimizde camın kullanımız gün geçtikçe artıyor. Kütahya cam dekorasyon ekibi olarak tam bu noktada fayda sağlamak istedik. Gün geçtikçe artan bu önemin daha da artacağını ve saydam kalitenin hayatınızda daha fazla yer kaplayacağını ön görüyoruz. Bu fikir ve proje kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar tutarlı bir ilerleyişin simgesidir. Bunun hiçbir zaman bozulmaması adına oldukça inatçı ilerliyor ve sizleri bunun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Evimizin neredeyse her köşesinde bu saydamlığın yer aldığı ve hayatınıza ufak ama etkili dokunuşlar yaptığını oldukça iyi görüyoruz. Bunun hizmetini de tam olarak biz sunuyoruz. Bu alanda yanınızda olarak edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri sizlere yaşatmak, bir nebze olsun bu kaliteyi sizlere sunmak bizim için oldukça büyük bir mutluluk. Daha da büyük hedeflerimizi sizlerle gerçekleştireceğiz ve sizlerle büyüyeceğiz. Daha kararlı ve daha da uzun ömürlü hizmetlere sunmak adına samimiyetimizi hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR