• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayz Oto Kurtarma

Adres :

Metalsan Sanayi Sitesi Anbar Mah. Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Atmaca

E-Posta Adresi :

atmaca175@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 158 43 38

Whatsapp 2:

0 (552) 888 66 38

Whatsapp 3:

0 (505) 105 38 63

Kayseri yol yardım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar 7 gün 24 saat kazalı ya da yolda kalmış araçlarınıza verdiğimiz hizmetler ile siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olduk. Mevsim ve yol şartları her ne olursa olsun en kısa sürede verdiğiniz konuma ulaşarak beklentilerinize kesin ve hızlı çözüm ürettik. Dolayısıyla faaliyet alanımızın lider firmalarından biri olduk.

Firmamızın yol yardım faaliyetleri konusunda siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler iki ana kategoridedir. Birinci kategoride yardım hizmetlerini kapsamaktadır. Bu alanda akü takviye, çilingir, yakıt yardımı, yedek parça, lastik değişimi, elektrik arıza, tamir ve onarım vb. gibi hizmetler gelmektedir. İkinci kategori ise çekici ve kurtarıcı hizmetleridir. Bu kapsamda arızalı veya kazalı araçlarınızı olay mahallinden alarak verile adrese güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Firma olarak insan ve çevreye karşı olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Dolayısıyla önceliğimiz en kısa sürede olay mahalline ulaşarak sizin ve sevdiklerinizin emniyetini sağlamaktır. Canınızı ve malınızı güven ile teslim edebileceğiniz firmamız; her biri alanında deneyimli çalışma kadrosuna sahiptir. Kadromuzda görevli operatörlerimiz yol koşullarına hâkim alanında ehil kişilerden müteşekkildir. Firmamıza ait araç filomuz Karayolu Taşıma Sigortası güvencesi altındadır. Firma olarak hedefimiz kalite standartlarımız ve kapasitemizi daha da arttırmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR