• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azak Harita

Adres :

Mesudiye Mahallesi 5103 Sokak No: 29/6 Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Akkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 941 03 08

Azak Harita Mersin’de hizmet sektöründe faaliyet vermekte olup, www.birmilyonnokta.com üyesidir. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar faaliyet verdiğimiz harita mühendislik firmamızda inşaat, yapı ve aldığımız tüm projeleri başarıyla tamamlamakta, teknoloji takibini kendimize görev edinmekteyiz. Kullandığımız güncel materyaller ve yüksek teknolojili makinelerle profesyonel iş ahlakımızı birleştirerek bizden istenileni kusursuz bir şekilde sunmaktayız.

Mersin hizmet alanında faaliyette olduğumuz firmamızda harita mühendislik alanı kapsamında hizmet vermekteyiz. Bir alanın mevcut durumunu gösteren hâlihazır haritalar, planın zemine tatbik edilmesini sağlayan aplikasyon hizmetleri, tapu kadastro danışmanlıkları, yol projeleri gibi daha pek çok alanda, geniş uygulama yelpazesine sahip firmamızda alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Aldığımız projelerin gereksinimlerini anlayarak her türlü mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Disiplinli, hızlı ve özenli çalışmamız sayesinde üstlendiğimiz projeleri tam zamanında bitirmekte, geciktirme yapmamaktayız. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımızla saygın ve lider bir marka olmayı prensip edinmekteyiz.

Harita ve mimarlık alanındaki ve hizmet sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz. Teknolojiye ayak uydurarak daha donanımlı hale gelmekteyiz. Ülkemiz ve Dünya’daki mesleki etik ve ahlaki değerler çerçevesinde sektöre, doğaya, çevreye, sektör çalışanlarına ve toplumumuza karşı sorumluluklarımızı bilerek, az maliyetle çok hizmet kalitesi sunarak kamuya ve çözüm ortaklarımıza katkıda bulunarak ilerlemekte, ekibimizle birlikte her zaman daha ileriye gitmeyi ve adımızı tüm dünyaya duyurmayı hedeflemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR