• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azimli Ticaret

Adres :

Ayrancılar Mah. 85 Sok. No: 9/a Egekent 4 İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Akoluk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratakoluk@hotmail.com

İzmir Torbalı’da bulunan Azimli Ticaret firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Hayatın her noktasında çeşitli ürünlere ihtiyaç duyulur. Bunların kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı temini sizlerin konforunu, yaşam standartlarını arttırır. Bizler bu bilinç ve hassasiyetle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, benzersiz çözümlerle her zaman yanı başınızda oluyoruz.

İzmir hizmet sektörünün lider firmalarından birisi olarak çok geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sağlıyoruz. Bunların başında su geliyor. Malum olduğu üzere su, hayatın kaynağıdır ve evlerde, işyerlerinde sağlıklı suya ulaşmak büyük önem taşır. Firma olarak ülkemizin en seçkin su markalarının bayiliğini yapıyoruz. Farklı litrelerde pet şişe satışlarımız yanında damacana siparişi de kabul ediyoruz. Bütün su çeşitlerimizi isterseniz mağazamıza gelerek satın alabilir isterseniz de sipariş verebilirsiniz.

Sadece su değil, limonata, meyve suyu gibi farklı içeceklerin temininde de çözüm ortağınız oluyoruz. Hatta mevlitler, düğünler gibi özel organizasyonlarınız için sipariş alıyor, dilediğiniz meyve sularını en güvenli şekilde temin ediyoruz. Ayrıca evlerinizde, işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz tüpleriniz için de satış yapıyoruz. Ülkemizin en çok tercih edilen tüp markalarının bayiliğini yaparak farklı ebatlarda, farklı kullanım alanlarına hitap eden tüplerin satışını yapıyoruz.

Bütün bunlar yanında odun kömür satışlarımız da devam ediyor ve bütün uygulamalarımızda siparişlerinizi en hızlı şekilde adreslerinize ulaştırıyoruz. Kaliteyi, güvenilirliği ve hızı bütçe dostu fiyat avantajlarıyla sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler