• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azra Akgün Beauty Center

Adres :

Kayhan Mah. Atatürk Caddesi No: 2/a ( Simit Sarayı Çaprazındayız ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Azra Akgün

E-Posta Adresi :

azracelikten206@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 642 43 53

Bursa güzellik merkezi sektöründe ulusal ve uluslararası uygulamalar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için yola çıkan salonumuz; bölgemizin faaliyet alanında bilinirliği optimum seviyede olan güzellik merkezlerinden biridir. Merkezimizde her biri alanında yetkin ve kendini kanıtlamış saç tasarım uzmanları ve estetisyen kadrosu çalışmaktadır. Güzellik merkezimizde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler kuaförlük hizmetleri ve kişisel bakım hizmetleri olmak üzere iki ana kategoridedir.

Kuaförlük hizmetleri kapsamında gelin ve nişan başı, saç kesim ve tasarımı, ombre, röfle, balyaj gibi saç renklendirme işlemleri ile kaynak saç uygulamaları yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin mutluluklarında pay sahibi olabilmek adına alanımızdaki tüm yenilik, gelişim ve uygulamaların yakından takipçisiyiz.

Merkezimizde kişisel bakım uygulamaları kapsamında cilt bakımı ve cilt leke tedavisi, ipek kirpik uygulaması, protez tırnak ve kalıcı oje uygulaması, kaş tasarımı, gözenek sıkıştırma vb. gibi hizmetler yapılmaktadır. Tüm bu gereksinimleriniz için salonumuz ileri teknolojiye sahip cihazlar ile donatılmıştır. Her cihaz alanında uzman estetisyenler tarafından bilinçli bir şekilde kullanılmakta ve siz değerli müşterilerimizin gereksinimleri karşılanmaktadır.

Güzellik merkezi olarak yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız. Dolayısıyla bizim için öncelikli olan insan sağlığıdır. Sağlığa verdiğimiz değer ekseninde siz değerli müşterilerimizin güzellik, estetik ve kişisel bakım gereksinimlerinizi karşılamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Amacımız dün olduğu gibi bugün ve yarında taleplerinizi profesyonel bir şekilde karşılamak ve sektördeki devamlılığımızı sürdürmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR