• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Babes Beauty Saloon

Adres :

Kadıköy Mahallesi Selahattin Mutlu Sokak No: 59 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Dalkın - Yıldız Dalkın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 690 55 48

Kocaeli İzmit’te birmilyonnokta.com üyesi olarak misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayan Babes Beauty Saloon merkezimiz kalitenin ve güvenin değişmez adresidir. Kadınlar kâinatın en özel varlıklarından birisidir ve her kadın daha bakımlı ve daha güzel olmanın hayalini kurar. Bu, onun en doğal hakkıdır ve günümüz kişisel bakım teknolojileriyle bunu başarmak çok da zor değildir.

Kocaeli güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler ilk günden bu yana bütün kişisel bakım uygulamalarımızda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Bu nedenle sizleri dinliyor, anlıyor, ihtiyaçlarınızı gözetiyor ve her ne istiyorsanız eksiksiz şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Salonumuzdan her defasında yüzünüz gülerek ayrılmanızı ve yeniden gelmek için can atmanızı sağlıyoruz.

Güzellik merkezi olarak sürekli kendimizi yeniliyor, en son trendleri yakından izliyoruz. Kişisel bakım alanında ortaya çıkan en son gelişmelerden çok hızlı şekilde haberdar olarak kısa sürede salonumuzda hayat bulmalarını sağlıyoruz. Herkesin özel ve her cildin özel ilgi gerektirdiğini biliyor, buna göre muamelede bulunuyoruz. İstediğiniz uygulamaları size özgü tasarlayarak hem cildinize uygun hale getiriyor hem istediğiniz şekle bürüyoruz.

En modern ekipmanları, en çok tercih edilen kişisel bakım markalarını kullandığımız salonumuzda bölgesel incelme, selülit onarımı, çatlak onarımı, kırışıklık giderme, yüz gençleştirme, gıdı toparlama gibi uygulamalar yapıyoruz. Yine el ayak bakımı, kirpik lifting, g5 masajı, microblading kaş tasarımı, lazer epilasyon ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR