• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baby Area

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi Ferah Sokak No: 1 Kapaklı Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berat Gölünç

E-Posta Adresi :

beratpug@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 970 92 70

Bebek alışverişinin doğru adresi Baby Area birmilyonnokta.com üyesidir. Bebek alışverişinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Doğru malzeme kullanımı bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Bebek kıyafetlerinde bebeğin ten hassasiyetine özen gösteren kumaşlar tercih edilmelidir. Bebeği terletmeyen sağlıklı kumaş içeriği olması gerekiyor. Bebek arabası, aksesuar ve mobilya seçimlerinde dikkat edilmesi gereken husus malzemenin sağlam ve kullanışlı olmasıdır. Aynı zamanda kumaşının rahat olması gerekir.

Firmamız tüm bu özelliklere özenle dikkat etmektedir. Bebeğinizin doğumundan itibaren beşik, araba gibi ihtiyaçlarınızda yanınızda yer almaktayız. Kıyafetlerimiz bebeklikten yetişkinliğe kadar uzun yıllar yanınızda olmaya devam eder. Geniş ürün yelpazesiyle her bireyin zevkine uygun modellerimiz mevcuttur. Çocuklarınız şıklığı ve rahatlığı bizden sorulur. Beşik ve aksesuar çeşitlerimizde dayanıklılık konusu ve güvenlik konusu en temel esastır.

Tekirdağ giyim sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız kalite konusunda her geçen gün gelişim göstermektedir. Çocuklarınıza yapacağınız giyim ve aksesuar seçiminde kalite ve şıklığı, bir arada bulmanın keyfini yaşamaya doyamayacaksınız. Kıyafetlerimiz günümüz modasına uygun, istediğiniz renk ve çeşitliliğe sahiptir. Kalite ürünleri uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Çalışmalarımız müşteri memnuniyeti odaklı yapılmaktadır. Çocuğunuzun sağlığı ve güvenliğine verdiğiniz önemi biliyoruz. Firmamız çocuklarımızın her türlü ihtiyacını düşünerek ürün çeşitliliğini artırma yolunda hızla ilerliyor. Siz de çocuklarınızın güzel giyimini desteklemek, beşik ve aksesuarlarında doğru seçimler yapmak isterseniz şubemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR