• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baby World Baby Spa Ve Doğuma Hazırlık Eğitimi

Adres :

Çandarlızade İbrahim Paşa Caddesi Final Okulları Karşısı Karagöz Sitesi B Blok D.1 Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Gürten

E-Posta Adresi :

ebe.damlagurten@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 691 00 59

Bebeğiniz en değerli varlığınızdır. Fiziksel terapi niteliği taşıyan baby spa onun kendisini daha güvende hissetmesini sağlar. Ayrıca anneye olan duygularında güçlenmesine yardımcı olur. Bebeğinize keyifli bir spa keyfi yaşatmak için uzman baby spa merkezlerinden destek almanız gerekir.

Bebeğin sözsüz iletişim kurduğu 4 – 14 ay arasındaki döneminde yaşamış olduğu sindirim sorunları, uykusuzluk, diş çıkarma, aşırı aktiflik, ateşlenme ve aşırı pasiflik durumlarında uygulanan masaj teknikleri bunları kolayca aşmasını sağlar. Belirli zamanlarda düzenli yapılan masaj anne ve bebek arasındaki duygusal bağ ve güven duygusunun pekişmesine yardımcı olur. Kaliteli zamanın artmasını sağlar. İşletmemiz baby spa konusunda farkını ortaya koymuş bir kurum özelliği gösteriyor. İzlediği politika sayesinde sizlerden tam not almayı başarıyor.

Tekirdağ’ın Merkez ilçesinde hizmet veren işletmemiz her zaman hizmetinizdedir. Bebeğinizin fiziksel gelişimi konusunda doğru desteği sunar. Onun zamanını en verimli şekilde geçirmesine yardımcı olur. İşletmemiz profesyonel çalışanlara sahiptir. Bu sayede bebeğe masaj uygulamasında en doğru yöntemleri izler. Vücudu güçlenir. Anneye öğretilen masaj teknikleri sayesinde anne – bebek arasındaki bağın güçlenmesini sağlar. Tekirdağ baby spa konusunda güvenilir bir hizmet arıyorsanız her zaman hizmetinizdeyiz. İşletmemiz uzun senelerdir bu işi yapmaktadır. Gerekli tüm yasal düzenlemeleri yapmıştır. Aklınızda soru işareti kalmadan bebeğinizi emanet edebilirsiniz. İşletmemiz her zaman uygun fiyat seçenekleri sunar. Böylece aklınızda sorun işareti kalmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR