• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Badıllı Tesisleri Ahmet Ustanın Yeri

Adres :

Diyarbakır Yolu Karaköprü Hamurkesen Köyü Badıllı Petrol Yanı Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 183 80 16

Gıda sektörü çok büyük bir sektör ve giderek daha da büyüyen bir sektördür. Ancak verilen hizmetler insan sağlığı için önemli bir etkiye sahip olduğundan dolayı dikkatli olunmalı ve hassas davranılmalıdır. Evinizde olmadığınızda, evinizden uzakta olduğunuzda ya da dışarıda yemek ihtiyacınızı gidermek istediğinizde kaliteli, güvenilir, lezzetli ve sağlıklı hizmetler veren kurumlar aramaktayız. Badıllı Tesisleri Ahmet Ustanın Yeri olarak sizlere bu kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Badıllı Tesisleri Ahmet Ustanın Yeri Şanlıurfa ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Şanlıurfa restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere patlıcanlı kebap, domatesli kebap, sade kebap, adana kebap, tahta kebabı, Siverek kebabı, kuşbaşı gibi kebap çeşitlerimizle, kahvaltı menülerimiz ile tatlı ve içecek çeşitlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli ürünler kullanarak üretmekteyiz. Üretimlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerde yemek yiyebileceğiniz kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Badıllı Tesisleri Ahmet Ustanın Yeri iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Badıllı Tesisleri Ahmet Ustanın Yeri olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR