• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahçeşehir Lili Pet Pansiyon

Adres :

Boğazköy Villaları Bahçeşehir 2.kısım Bahçeşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinem Kırkdağ

E-Posta Adresi :

sinembuketkendi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 665 47 05

Whatsapp 2:

0 (539) 665 47 05

Bahçeşehir Lili Pet Pansiyon olarak İstanbul Başakşehir’de hizmet veriyoruz. Kaliteli ve güvenilir çözümlerimizle evcil hayvanlarını emanet edecek yer arayanların çözüm ortağı oluyoruz. Evlerde beslenen evcil hayvanların özel ilgiye ve bakıma ihtiyaçlarının olduğu bilinciyle, özel olarak hazırladığımızı mekânımızda evcil hayvanlarınızı en güzel şekilde misafir ediyoruz.

İstanbul evcil hayvan sektöründe yılların deneyimi ve profesyonelliğine sahibiz. Hayvanlara değer vererek ve onları severek çıktığımız yolda onların her birisinin tıpkı insanlar gibi maddi manevi ihtiyaçlarının olduğu bilincindeyiz. Bu özveri ile pansiyon hizmeti veriyor, pansiyonumuz içerisinde bütün ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman ve alanlara yer veriyoruz. Onlara en az sizler kadar ilgi ve alaka göstererek başta onların sonra da sizlerin memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Bahçeşehir Lili Pet Pansiyon olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Sizlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp en doğru çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Bizlere bir can emanet ettiğinizin bilinciyle her an özveriyi elden bırakmıyor, kusursuz hizmet ayrıcalığı sunuyoruz. Etik değerlere saygı ve geleneksel yapımızı bozmadan sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor, en yeni donanım ve donanımlarla pansiyonumuzu misafirlerimize hazırlıyoruz. Onların kendilerini en rahat hissedecekleri bir ortamda barınabilmelerini sağlıyoruz. Kedi köpek pansiyonu, kedi köpek oteli, kedi köpek emaneti, kedi köpek bakımı gibi hizmetleri en uygun fiyat avantajlarıyla tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR