• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baklavacı Şaban Usta

Adres :

Yüksekalan Mah. Fethi Okyar Cad. Adalı Apt. No.35 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaban Yıldız

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 700 24 07

Baklava gerek yapısı, gerek hazırlanışı, gerekse tadının güzelliğinden dolayı Türkiye’de en sevilen tatlılardan biridir. Firmalar baklavayı hazırlanırken son derece kaliteli malzemeler kullanmak zorundadır. İncecik yufkaları, kaliteli malzemelerle buluşan bir baklavanın tadına doyum olmaz. Akrabalara, eşe, dosta ikram edilen, Türk kültürüne işlemiş bir tatlı türü olan baklava güvenilir yerlerden alınmazsa birçok sağlık sorununu beraberinde doğurur. Kaliteli baklava için taze ve kaliteli malzemeler, yağlar kullanmakla birlikte hazırlanırken titiz bir ustalık gerektirir.

Bu kıstasları ciddiyetle yerine getiren firmamız Antalya pasta ve pastane sektöründe öncü olmaya devam etmekte ve sizlere en lezzetli baklavaları sunmak için tüm emeğini ortaya koymaktadır. Kendi içerisinde birçok çeşidi bulunan baklavanın kalitesi, kullandığımız taze malzemeler ve tecrübeli ekibimizin yüksek bilgi birikimi ile kendini göstermektedir. Dürüst ve dinamik olan firmamız ürettiği baklavalarla damaklarınızda şenlik yaratmaya ve çaylarınızın yanında yer almaya kararlıdır.

Fıstıklı, cevizli gibi envaiçeşit baklavalarımız ile sektörde bir gün bile durmadan gelişmekte, yenilikleri takip ederek ilerlemekteyiz. Kazanç odaklı olmaktan ziyade müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız sektördeki rakip firmalara örnek olarak ismini ve konumunu kanıtlamıştır. Kullandığımız malzemelerinin kalitesine yüksek bir ustalık ekleyerek sizlere çıtır çıtır baklavalar üretmekte ve özel günlerinize eşlik etmekteyiz.

Kendisine güvenen, ürettiği baklavaların lezzetiyle fark yaratan firmamız, hijyenik ortamlarda helal malzeme kullanarak sektördeki yerini korumaya devam edecektir. Korkmadan çocuk, yaşlı demeden tüketebileceğiniz kalitede baklava üretiyor olmanın gururunu taşıyarak ve sizlere her daim hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR