• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı Fuat

Adres :

Ömerağa Mahallesi Salim Dervişoğlu Caddesi No: 74/1 Balıkhan İzmit/kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Soğuksu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fuatsoguksu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 955 32 18

Whatsapp 2:

0 (533) 551 93 39

Whatsapp 3:

0 (538) 581 03 86

Balık içerdiği besin değeri yüksek yapısı ve lezzetli tadı ile sizleri derinden etkilemektedir. İnsanlar olarak haftada en az 2 defa balık tüketimi gerçekleştirilmesi vücut sağlığı, vücut dengesi ve kaliteli bir yaşam sürülmesinde büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden dikkatli karar verilmeli ve sağlık tehlike altına atılmadan bu lezzetler tüketilmelidir. Bizler Balıkçı Fuat olarak sizlere günlük, taze, bakımlı ve kaliteli balıklarımız ile hizmetler sunmaktayız.

Balıkçı Fuat olarak Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Kocaeli yeme içme eğlence alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı, kaliteli ve profesyonel hizmetler verilmesi için gerekli olan çabayı göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere Marmara Denizi ve Karadeniz’in en taze ne kaliteli ve lezzetli balıklarından olan çipura, hamsi, Karadeniz hamsi, ispendek, istavrit, kefal, kofuna, kolyoz, levrek, lüfer, palamut, sardalye, torik, zargana gibi balık çeşitlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Tüm bu balık çeşitlerimize taze ve günlük olarak temin ederek sizlerin tüketimine sunmaktayız. Eğer sizlerde uygun fiyatlar ve kaliteli, taze ve bol çeşitliliği ile hizmet veren bir balıkçı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Balıkçı Fuat olarak bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR