• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balım Koltuk Yıkama

Adres :

Kocaeli Gebze Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Tiryaki

E-Posta Adresi :

tiryaki_smt@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 931 51 64

Whatsapp 2:

0 (507) 931 51 64

Balım Koltuk Yıkama firmamız Kocaeli Gebze’de bulunmakta olup uzun yılların deneyimini, tecrübesini, uzmanlığını her gün daha da geliştirerek yoluna devam etmekte, kalitenin ve güvenin adresi olmayı sürdürmektedir. Yola çıktığımız andan itibaren bölgemizde çok büyük bir boşluğu doldurduk ve kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen koltuk temizlemecisi haline geldik. Bununla da yetinmeyerek sürekli daha iyisini ve daha kalitelisini yapamaya çalışıyoruz. Araçlarda ve hanelerde rahatlığın, konforun en temel olanakları olan koltukları rengi, modeli, malzemesi her ne olursa olsun başarılı biçimde yıkıyor, temizliyor ve pırıl pırıl şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Kocaeli temizlik sektörünün örnek firmalarından birisi olarak müşteri memnuniyetini, yenilikçi uygulamaları, profesyonel kadroyu, kaliteyi, doğruluğu, dürüstlüğü ve uygun fiyat avantajlarını temel alıyoruz. Müşterilerimizi firmamızın en değerli parçaları olarak görüyor, memnuniyetinizi sağlamak adına ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçirmekten çekinmiyoruz. Sürekli ürün ve uygulama bakımından yeniliklerin olduğu sektörde bizler de kendimizi geliştiriyor, daima dünya standartlarında uygulamaların merkezi olmak için teknoloji, temizlik ürünleri, ekipman gibi alanlardaki en son gelişmeleri en hızlı biçimde sistemimize dahil ediyor, modern temizlik uygulamalarının mekânı oluyoruz.

Firma olarak her biri temizlik alanında deneyimli tecrübeli, gelişime açık, işini özveriyle yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimiz etik değerlerden ödün vermeden uygulamaları yapmakta, oturma grupları temizliği, köşe takımı temizliği, oto koltuk temizliği ve daha fazlasını yerine getirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR