• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baltech Elektrik

Adres :

- Şırnak » Beytüşşebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Bal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 312 14 18

Şırnak'ta elektrik elektronik hizmeti vermekte olan Baltech Elektrik isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi oldu. Kurulduğu günden bu yana sirkeli çalışıp çabalayan ve durmadan büyüyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve hizmet vermektedir. Firmamız, geniş yelpazeli hizmeti ve son derece kaliteli ürünleri ile en iyi hizmeti vermektedir. Elektrik Ve elektronik eşyalar hayatımızda çok büyük bir yere sahiptirler. Bu nedenle elektrik tesisatı veya elektronik eşya alımında son derece dikkatli olmalıyız. En kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmayı tespit edip hizmetimizi o firmadan alarak kendimizi garantiye almalıyız.

Şırnak elektrik elektronik, elektrik tesisatı kurulumu, yıpranmış elektrik tesisatı yenileme, güvenlik kamerası kurulumu, su tesisatı hizmeti ve petek temizleme gibi birçok hizmeti ile geniş yelpazeli bir hizmet listesi oluşturmuştur. Yaz kış demeden her mevsim birçok hizmete ihtiyaç duyarız. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmayı artık çok uzaklarda aramayın. Çünkü bizler hemen yanı başınızda hizmetinizdeyiz. Daha önce eşi benzerine rastlamadığınız bir hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetine son derce önem vermektedir.

Her geçen gün büyüyen ve daha da çok tercih edilen firmamız, tüm tesisat hizmetlerinde en kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri kullanarak toptan çözüm sağlamaktadır. Tamir ettiğimiz veya kurulumunu yaptığımız hiçbir tesisat artık arıza vermeyecek ve sizleri uğraştırmayacaktır. Sizler de kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz. Hemen bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. Kalitenin ilk ve tek adresinde olduğunuzu unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR