• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bandırma Doktor Sıhhi Tesisat

Adres :

Paşabayır Mh.paşa Sk. Emek Sitesi 1. Blok No: 32 Bandırma Balıkesir Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Topaloğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

samettplgl10@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 797 10 34

Whatsapp 2:

0 (539) 797 10 34

İnsan yaşam alanları olan binalar temel ihtiyaçlardan olan barınma için gereken şekillerde dizayn edilmiştir. İç kısmında özellikle insan ihtiyaçları çerçevesinde şekillenirken zaman içerisinde daha iyi ve eşitli hallerde olmaya başlamıştır. Özellikle de tesisat sistemleri gereken uygulama ve bakımı düzenli yapılmalıdır.

Özellikle bina yapıları zaman içerisinde aşınma ya da çeşitli sebeplerden bozulma durumu ile karşı karşıya kalan tesisat sistemleri mevcuttur. Burada devreye giren Balıkesir Bandırma Doktor Sıhhi Tesisat yani bizler aranan tesisatçılığı müşterilerimize ulaştırmaktayız. Özellikle de güven temelli olan hizmetimizi her daim nasıl daha kaliteli sunabiliriz bilinci ile müşterilerimize ulaştırırken ileriye dönük hareket ederiz.

Teknoloji her alanda olduğu gibi bizlerin sunduğu tesisatçılık alanında da önem arz eden bir durum olarak yer alırken kendimizi bu konuda gereken değişimlere tabi tutuyoruz. Özellikle işi kolaylaştırırken daha kaliteli hizmeti nasıl sunmamız üzerine temelli bir değişim söz konusu olduğunda yerine getiriyoruz.

Tüm ekip üyelerimiz alanlarında uzman olup deneyimli kişilerden meydana gelmektedir. Bu sayede işimizi daha doğru sunmaya olanak bulurken odlukça güler yüzlü ekip üyelerimiz mevcuttur. Su tesisatı, kombi, tadilat, kırım işlemleri, döküm işlemleri, kalorifer işlemleri, hidrafor tesisatı, gider tıkanıklıkları açma gibi birtakım hizmetlerimizi kolaylıkla almak mümkündür. Hangi alan olursa olsun her diam müşterilerimizi düşünerek hareket etmemiz ile saygınlık kazınırken daha fazla kişiye erişime olanak bulmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR