• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bandırma Güneş Sıhhi Tesisat

Adres :

- Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Polat

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 497 22 91

Bandırma Güneş Sıhhi Tesisat isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olup, Balıkesir ilinde tesisat ve bakım onarım alanında hizmet sağlamaktadır. Tesisat işlemleriniz için, kendisini ispatlamış, güvenilir firmalardan hizmet almanız doğru bir tercih olacaktır. Aksi takdirde kalıcı çözümler değil, geçici çözümler sağlanmakta, bu da maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza yol açmaktadır. Biz, alanında profesyonel ve tecrübe sahibi ekibimizle birlikte, siz değerli müşterilerimiz için kalıcı çözümler sağlayarak bu alanda hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Su tesisat hizmeti, kalorifer tesisat işleri ve petek temizleme hizmeti gibi hizmetler sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizi çözüm odaklı, dinamik, profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, ihtiyacınız olan hizmeti kısa sürede sağlamakta ve istekleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir. Zamanında iş bitirme politikamız ve ekonomik ücretlerimizle güvenle bizleri tercih edebilir, güvenilir ve kaliteli bir hizmet deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Balıkesir tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmetlerini sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. Sizler için kalıcı çözümler sağlamak, memnuniyetinizi korumak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermek, temel hedeflerimizdir. Taleplerinizi göz önünde bulundurarak, etik ve ahlaki çerçevede siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sağlıyoruz. Ekonomik ücretlerimiz, zamanında iş teslimimiz, alanında uzman ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız ve kalıcı çözümlerimiz için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmak ya da ücret öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR