• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baranın Annesi Laz Kızı Gözleme & Köy Kahvaltısı

Adres :

Üvezli Mah. Şile Yolu Cad. No: 179 Daire 0001 Ömerli İstanbul » Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Havva Ekici

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (530) 652 91 61
Baranın Annesi Laz Kızı Gözleme ve Köy Kahvaltısı olarak verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com ile tanıtıyoruz. İstanbul restaurant sektöründe verdiğimiz hizmetle değerli müşterilerimizin memnuniyetini koruyoruz. Bizler müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Bu sayede işletmemizi tercih eden müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en güzel çözümleri sunuyoruz. Şişli üzerinde bulunan restoranımız birçok imkanı bir arada sizlere sunuyor. Sizler de lezzetli öğünler için restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, vakit geçirirken bir şeyler yemek istiyorsanız işletmemiz size göre. Sakin, ferah, geniş ortama sahip olan restoranımızda birçok farklı lezzet hazırlanıyor. Güne güzel başlamak için günün ilk öğününü burada yapabilirsiniz. Lezzetli kahvaltı çeşitlerimiz arasında en çok tercih edilen köy kahvaltısı ve gözleme oluyor. Doğal ve taze kahvaltılık ürünleri bir arada sofralarınızda bulabilir, güvenle tadabilirsiniz. Gün içerisinde bir şeyler yemek ya da bir şeyler içmek için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Et ürünleri, sebze çeşitleri ve içecek çeşitleri özenle hazırlanarak servis ediliyor.

Bizler yılların bilgi ve birikimine sahip ekibiz. Özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı büyük bir titizlikle devam ettiriyoruz. Lezzetli, sağlıklı, güvenilir ve taze birçok ürün sofralarınıza servis ediliyor. Doğru ve uygun fiyata keyifli vakit geçirmek için sizler de restoranımızı tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, güvenilir, işini özenle ve dikkatle yapan, yeniliğe ve gelişime açık ekibimizle bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR