• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barbaros 09 Tekne

Adres :

Güvercin Ada Yolu Mira 4 Teknesi Kuşadası / Aydın Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Kazancıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 214 85 49

Whatsapp 2:

0 (554) 214 85 49

Whatsapp 3:

0 (537) 667 52 67

Barbaros 09 Tekne ve Turizm olarak, Aydın Kuşadası’nda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kuşadası başta olmak üzere çeşitli tekne turlarımızla sektöründe lider firmalardan biri haline gelmenin haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Çeşitli tekne turu ve gezi organizasyonlarımız bulunmaktadır. Toplu geziler ve aile gezileri için tekne turları ayarlanmaktadır. Bölge halkı ve turistlerimiz için genel tur içi bilgilendirmeler yapılmaktadır. Siz de bölge hakkında bilgili ve tecrübeli tur rehberleri vasıtasıyla gezilerimiz esnasında hem gezerken hem de yeni şeyler öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çeşitli tekne tur organizasyonları, saatlik tekne turları, özel tur gezileri, tekne kiralama hizmeti ve günübirlik gezilerle hizmet yelpazesindeki çeşitlilikle göz dolduran firmamız, özel rezervasyonlarınızla sizin için özel tekne ayarlamaktadır. Ayrıca teknede evlilik teklifi seremonisi gibi güzide hizmetleri de bulunan firmamız, Aydın Kuşadası ve civarına sürekli olarak seferler düzenlemektedir.

Alanında deneyimli elemanlardan oluşan tur kadromuz, kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti ve kalite standartları çerçevesinde tur ve gezilerine devam etmektedir. Firmamız, bölge hakkında bilgili ve deneyimli kaptanları ve tur ekip çalışanları ile sizlerin hem bölge hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor hem de güneşin ve denizin tadını çıkararak rahat ve huzurlu seyahat etmenize olanak sağlıyor. Firmamız olan Barbaros 09 Tekne, sizlerin de desteğiyle Aydın Kuşadası Tur seferlerini sürdürmekte ve müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR