• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barbaros Oto Çekici

Adres :

Akdeniz Mahallesi Fatih Caddesi Özgür4 Apartmanı Altı No: 7/b Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Bağcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 697 46 33

Barbaros Oto Çekici markamız, kendi alanında lider işletmeler arasında yer almakta ve sektör içindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Mersin Mezitli oto çekici ve yol yardım işletmesi ile kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olmayı başarmış olan firmamız, kendi alanında yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeline de marka çatısı altında yer vermektedir.

Mersin ili Mezitli ilçe şube merkezi ile acil yol yardım ve oto çekici hizmetleri alanındaki çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Barbaroslar Oto Çekici işletmemiz, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz bir şekilde acil oto yardım hizmeti sunmakta olan markamız, kendi alanında yüksek deneyim sahibi yol yardım ekibini de firma çatısı altında ihtiva etmektedir.

Uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarını da işletme bünyesinde ihtiva etmekte olan Barbaroslar Oto Çekici firmamız, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınmaktadır. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma çatısı altında barındırmaktadır. Gün içerisinde firmamızın envaiçeşit teknik hizmetlerine; işletme internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız, marka genel şube merkezimiz veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR