• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barış İnşaat

Adres :

Dağlar Mahallesi Sakarya Caddesi No: 3 Sakarya » Kocaali

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Barış

E-Posta Adresi :

sefabaris1454@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 168 14 54

Barış İnşaat firması olarak Sakarya'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Sakarya inşaat alanında hizmet veren firmamız Barış İnşaat olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerimiz kişilerin ihtiyacına değişmekle birlikte ev satış işlemi üzerinedir. Firmamız kendi binalarını üreterek hizmetinize sunmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız müşterilerimizin isteklerine göre bina sunarak direkt olarak ihtiyaç üzerine çalışmaktadır.

Hizmetlerimizde çalıştığımız alanlardan birisi yap ve sattır. Sıfırdan yaptığımız binalarımızı son derece modern ve güvenilir bir yapı olarak üretmekteyiz. İlk sahibinin siz olacağı binalarımızda sizlerin aradığı özelliklere uygun olanlardan sizlere sunmaktayız. Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet verdiği için müşterilerine çok büyük bir önem vermektedir. Bu sebeple pişman olacağınız bir ev yerine sizlere uzun yıllar hizmet edecek ve memnun olacağınız evleri sunmaktayız.

Anahtar teslim olarak hizmet veren firmamız evlerinde en son modern yapı ile birlikte kullanışlı maddelerden kullanmaktayız. Mimari olarak da bir değer barındıran yapılarımız güzel de bir görüntüyü sunmaktadır. Son teknoloji ve modern sistemlerle ürettiğimiz binalarımız sizlerden herhangi bir ek işlem beklememektedir. Tüm dış cephe gibi hizmetler inşaat sırasında uygulanmaktadır. Firmamızdan ev alan bireylerin tek yapmaları gereken şey evlerinde rahat bir şekilde yaşamaktır. Firmamız çok uzun yıllardır hizmet verdiği için karşılıklı bir güven oluşması adına tüm işlemlerini belgeler ile birlikte sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR