• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barış Lokantası

Adres :

Cumhuriyet Mah. Hal Sokak No : 3/a Ptt Karşısı Edirne » Havsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Akkaş - Barış Akkaş

E-Posta Adresi :

barisakkas22@gmail.com

Edirne restaurant sektöründe hizmet veren Barış Lokantası, birmilyonnokta.com üzerinden vermiş olduğu hizmeti tanıtmaktadır. Edirne Havsa üzerinde bulunan restoranımızda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin keyifli vakit geçirmesi, vakit geçirirken lezzetli yemekler tatması için özenle ve dikkatle çalışmaktayız. Tecrübeli, el lezzeti olan ustalarımızla restoranımızda en lezzetli yemekleri hazırlamakta, bu yemekleri özenle servis etmekteyiz.

Restoranımızda farklı lezzetler özenle hazırlanmaktadır. Kullandığımız tüm malzemeleri özenle seçmekte ve bu malzemelerle birbirinden lezzetli yemekler hazırlamaktayız. Restoranımızda hazırladığımız lezzetler arasında sebze yemekleri, et yemekleri, zeytinyağlı yemekler, salata ve meze çeşitleri, çorba çeşitleri bulunmaktadır. Mevsiminde taze sebzelerle hazırlanan yemeklerin yanında farklı mutfaklara ait yemekler de hazırlayarak müşterilerimizi karşılamaktayız. Yemeklerde kullandığımız ürünleri özenle temizliyor, doğru pişirme tekniğiyle pişiriyoruz. Özenle servis ettiğimiz yemekleri güvenle tadabilir, restoranımızda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz.

Sektörün önde gelen isimlerinden biriyiz. Takım ruhuna sahip ekibimizle uyum içerisinde çalışmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için değerli müşterilerimizin restoranımızdan %100 memnun ayrılmasını sağlamaktayız. Mutfakta ve serviste özenle, dikkatle, titizlikle çalışmaktayız. Doğru ve uygun fiyat listesiyle müşterilerimize yemeklerimizi sunmaktayız. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Geniş, ferah ve sakin bir ortama sahip olan restoranımızda sebze yemekler, et yemekleri, zeytinyağlı yemekler ve çorba çeşitleri bulunmaktadır. Her gün özenle hazırlanan bu lezzetleri restoranımızda tadabileceğiniz gibi paket yaptırabilir ve adresinize de sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR