• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barış Oto Kurtarma Alaşehir

Adres :

Menderes Mahallesi Depremevleri 1 Nolu Sokak No: 52 Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Karakoç - Hamza Karakoç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 558 52 36

Whatsapp 2:

0 (537) 568 81 10

Barış Oto Kurtarma Alaşehir markamız, kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başında yer almakta ve sektör bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Manisa Alaşehir oto kurtarma ve acil yol yardım işletme şube merkezi ile kendi alanındaki hizmetlerine devam etmekte olan işletmemiz, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile öne çıkmaktadır.

Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde yol yardım hizmeti sunmakta olan söz konusu markamız, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip personelini de işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Profesyonel seviyede acil yol yardım ve oto kurtarma hizmetleri ile sektöre damgasını vurmayı başarmış olan Barış Oto Kurtarma Alaşehir işletmemiz, kendi alanında geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Manisa ili Alaşehir ilçede yer alan işletme şube merkezi ile kendi alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Barış Oto Kurtarma Alaşehir markamız, 7 gün ve 24 saat olmak üzere acil oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerine de devam etmektedir. Gün içerisinde söz konusu işletmemizin envaiçeşit teknik hizmet seçeneklerine; işletme internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR