• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barkod Giyim

Adres :

Denizli Saraylar Mah. Demirciler Cad. No: 49 Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Akpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 207 88 88

Barkod Giyim olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Denizli giyim sektöründe öncül firma olmak hedefiyle kurulan Barkod Giyim olarak hizmet vermekteyiz. Severek ve tutkuyla yaptığımız işimizde ki ilk hedefimiz siz müşterilerimizin sorunları ve ihtiyaçlarını gidermektir.

Çalıştığımız sektörde birincil firma olmak için müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olup bunu geliştirmeye ve en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda da en yüksek kalite hizmeti verebilmek için mesleğinde deneyimli, usta, çalışkan ve özverili insanlar ile çalışmaktayız. Çalışmakta olduğumuz arkadaşlarımız sektörümüzde ki gelişmeleri takip etmekte ve sürekli bir öğrenme halindedirler. Bu sebeple de sektörde ki gelişmeleri bilmekte ve buna göre siz müşterilerimize de öneriler de yapmaktadır.

Giyim firması olarak çalışan firmamızda sizin memnuniyetiniz için her zaman hizmet kalitesini daha üst seviyeye çekemeye çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti için yine dünya standartlarında modern bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Çalıştığımız sektörde birincil firma olmak istediğimiz için siz müşterilerimize her zaman dürüst, saygılı ve kaliteli hizmet vermek gayesi ile çalışmaktayız.

Hizmete başladığımız tarihten itibaren her zaman bir hizmet kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Bu da bizi hizmet verdiğimiz çevre ve çevre dışındaki müşteri havuzunu giderek büyümektedir Müşterilerimiz memnuniyeti için bir diğer hizmetimiz her zaman en uygun fiyat ile hizmet vermeye çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR