• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başak Restaurant Cafe

Adres :

Erzurum Caddesi Yeni Belediye Binası Karşısı Ağrı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Okta

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 770 02 33

Türk mutfağının en özel lezzetlerini sizlere sunan Başak Restaurant Cafe birmilyonnokta.com üyesidir. Birbirinden güzel yemekleri ile dikkat çeken işletmemiz zengin menüsü ve sizlere özel hazırlanan sunumlarıyla talep ve beklentileri karşılama noktasında öncü olmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren çalışanlarımız mekânın itibarını ve ahlaki değerlerini koruyarak kalite standartları doğrultusunda çizgimizi bozmadan sizleri memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Hizmet aşamalarımızın tümünde temizlik ve hijyene önem gösteriyor her daim temiz tuttuğumuz mutfağımızda en kaliteli et ürünleri ve en taze mevsim sebzeleriyle hazırladığımız ürünlerimizin lezzetine güveniyoruz. Restoranımızda hazırladığımız yiyeceklerin benzersiz lezzeti, özenle seçilen malzemelerden gelmekte ve siz müşterilerimize her zaman sadece doğal, katkısız malzemeler ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitleri sunmaktayız.Alanında tecrübeli ustalarımızın uzun uğraşlar sonucu hazırladığı yemeklerimiz ve çeşitli içecek ikramlarımız ile size doğru adresin ve kalitenin çok da uzak ihtimaller olmadığını belirtmek isteriz. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz sayesinde siz müşterilerimizle kurduğumuz ilişki sağlam temellere dayanmakta ve bu bağlamda sizin istek ve önerileriniz bizlere direkt ulaştırılabilmektedir.

Ağrı restaurant cafe olarak yılların deneyimini konusunda uzman çalışanlarıyla yüksek kalitede ürünlerini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek misafirlerine sunmaktadır. İşletmemizözenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaklardan gelen etlerle klasik yöntemlere sadık kalarak hazırlanmış çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatmayı misyon edinmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR