• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başakşehir Psikolog

Adres :

Başakşehir Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi Ebik İş Merkezi No : 9/20 Ayna Psikoloji Danışmanlık Merkezi İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Psikolog Elif Akyasan

E-Posta Adresi :

eliifakyasann@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 882 85 86

Whatsapp 2:

0 (530) 663 33 96

Kurumumuz; İstanbul eğitim sektöründe danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Kurumumuzun amacı her yaş grubundan bireylere ihtiyaç duydukları konularda danışmanlık hizmeti vererek; problemlerinin çözümlerinde yol gösterici olmaktır. Bu amacımız ekseninde ergen terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi, cinsel terapi, çift terapisi, aile ve kurumsal danışmanlık alanlarında ilişkilerin düzenlenmesi, çatışmaların çözüme ulaştırılması hedeflenerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bununla birlikte önceliğimiz danışman ve danışan arasında güven temelli bir ilişki kurabilmektir.

Güven; danışman ve danışan arasındaki sağlıklı iletişimin temelidir. Terapistin yaşam yolculuğunda danışmanı daima onu destekleyici ve güven verici olmalıdır. Böylelikle bireylerin problemleri daha net anlaşılır ve çözüm odaklı yaklaşımlar uygulanabilir. Kurumumuz bireylerin depresyon, panik atak, sınav kaygısı, iletişim sorunları, kayıp ve yas süreçleri, bağımlılık ve sosyal fobi gibi pek çok kişide görülebilen problemlerine güven ve destek odaklı yaklaşarak sorunların çözümüne ulaşmak için çaba göstermektedir. Haftada bir veya iki kez uyguladığımız terapi seansları ile bireylerin problemlerini karşılıklı işbirliği içerisinde; kendilerini tanımaya ve duygularını keşfederek sorunları çözmeye yönelik yaklaşımlar uygulamaktayız.

Kurumumuza başvurmak istediğiniz konu ile ilgili görüşme tarihi belirlemek için telefon yoluyla iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Kurumumuz mesleki ve etik ilkelere bağlı olarak danışanlarımıza hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Bu prensibimiz ışığında yaşamların farklı dönemlerinde yaşanılan zorlukları çözüme ulaştırmada danışanlarımıza destek vermeye devam etmek temel hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR