• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başkent Mühendislik Doğalgaz

Adres :

Tevfikiye Mahallesi 212 Sokak No: 2/9 Manisa » Kırkağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alparslan Erdoğan - Zülfikar Erdoğan

E-Posta Adresi :

baskentmuhendislik21@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 542 85 04

Whatsapp 2:

0 (538) 011 38 59

Başkent Mühendislik Doğalgaz Manisa ve çevresinde doğalgaz kullanımı arttırmak için faaliyet gösteren, ülkemizin seçkin işletmelerini bir araya getiren birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Diğer yakıt türlerine göre daha ekonomik ve çevreci olmasının yanında, yangın, patlama, zehirlenme gibi riskleri düşük olan doğalgazın ev ve iş yerlerine bağlanması ciddi bir proje ve emek gerektiren, zor bir iştir. Tesisat planında veya kurulumunda yapılabilecek hatalar, ileride tesisatın kurulduğu bina veya dairede yaşayan herkesin hayatını tehlikeye atabileceğinden, tesisat kurulurken yeterli tecrübeye sahip, özenle çalışacak bir şirketten hizmet alınması önem taşımaktadır.

Manisa tesisat ve bakım onarım alanında faaliyet gösteren Başkent Mühendislik Doğalgaz, müşterilerine sahip olduğu tecrübe ile anahtar teslimi doğalgaz tesisatı kurulumunda hizmet vermektedir. Sadece tesisatın kurulum konusunda değil, periyodik bakımlar veya zaman içerisinde oluşabilecek arızaların da tamir ve onarımını gerçekleştiren işletme, müşterilerine A’dan Z’ye tam bir hizmet paketi sunmaktadır. Ev ve ofislerde doğalgaz sisteminin kalbi durumunda olan kombilerinde bakım ve onarımlarını gerçekleştiren işletme, yeni tesisat kurulacak ev ve iş yerlerinde yapılacak keşif işlemlerinden de ücret almamaktadır.

Yıllardır müşterilerine kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sunan işletme, tecrübeli ve eğitimli ekipleriyle beraber her genişlikte mekân ve binanın projelerini kalite ve güvenlikten ödün vermeden hazırlayıp, en kaliteli ekipman ve malzemelerle kurulumunu gerçekleştirmektedir. Manisa’da ikamet ediyorsanız ve doğalgazın rahatlığı ile tanışmak istiyorsanız Başkent Mühendislik Doğalgaz ile görüşmeden kararınızı vermeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler