• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Battalbey Çiğköfte Lozan Şubesi

Adres :

Sırakapılar Mah. Lozan Cad. Zümrüt Apt. No: 17 ( Şok Market Yanı ) Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Bakış

E-Posta Adresi :

halilbakis2064@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 714 03 46

Tadı damağınızda kalacak, yedikçe yemek isteyeceğiniz çiğköftelerimizi yapan firmamız Battalbey Çiğköfte Lozan Şubesi birmilyonnokta.com un üyesidir. Denizli fast food sektöründe çiğköftemize olan yoğun beğeni ve talepler sonucunda yeni bir şube açarak hizmetlerimize yoğun şekilde devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için aslında doğuya has olan ama zaman içinde tüm ülkenin çok severek tükettiği lezzetlerimizden çiğköfte yapmaktayız. Toplu çiğköfte satışımız da bulunmaktadır. Tüm Denizli halkına servis imkanımız vardır. Müşteri portföyümüz her geçen gün büyümektedir.

Firmamızda çok önem verilen konuların ilki temizliktir. Gerek çiğköfte yoğuran ustalarımız, gerek servis çalışanlarımız temizliğe gereken özeni en iyi şekilde göstermektedir. Mutfağımız sık sık dezenfekte edilmektedir. Çiğköfte uzun süren yoğurma işleminde her zaman eldiven kullanmaktadırlar. Çiğköfte yapılması uzun süren emek harcanan bir lezzettir. İsterseniz porsiyon olarak isterseniz dürüm olarak servis yapabiliriz. Yanında ikram ettiğimiz soslar ve yeşillikler taze taze temin edilir.

Firmamız uzun zamandır sektörde bulunan ve sektöre çok emek veren bir firmadır. İlk faaliyetlerine başardığında tek şube olarak başlayıp başarılı hizmetlerimiz ve müşterilerimizin talebi ile şube sayısını arttırmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensipleriyle hareket etmiş ve bu sayede müşteri güvenini kazanmıştır. Yoğun ilgi alo paket servisimiz de başlatmıştır. Bizleri irtibat numaralarımızdan arayarak sipariş verebilirsiniz. Tattıktan sonra asla vazgeçemeyeceğiniz lezzetlerimiz için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR