• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batur Ayakkabı Toptan Satış & İmalat

Adres :

Egemenlik Mahallesi 6155 Sokak No: 21 İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Senar Batur

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 839 84 82

Birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan firmamızın ismi Batur Ayakkabı Toptan Satış & İmalat. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atan firmamız, ayakkabı dünyasına çığır açan yenilikleri ile büyük hizmetler sunmuştur. Her geçen gün büyüyen ve hizmetlerine bir yenisini daha katan firmamız, hizmette sınır tanımamakta ve geniş yelpazeli bir hizmet sunmakta olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. İzmir'de hizmet veren firmamız, ürünlerinde garanti vermekte ve bir sorun yaşadığınız takdirde değişim veya iade yapmanızı sağlamaktadır.

Ayakkabı hepimizin en çok kullandığı ve çok hızlı yıpranan kişisel bir eşyadır. Bu nedenle ayakkabıda marka ve sağlam ürün almaya özellikle dikkat etmek gerekir. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamız, son derece kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile müşterisine hizmet vermektedir. İzmir dericilik ayakkabı, en sağlam ve uzun ömürlü ayakkabıları hem üretmekte hem de satışa sunmaktadır. Kadın, erkek, yaşlı, genç ve çocuk ayakkabısı satmakta olan firmamız, hem perakende hem de toptan satış yapmaktadır.

Modayı takip eden firmamız, yepyeni modelleri ve şık tasarımları ile her konsepte uygun ürünler temin etmektedir. Dilediğiniz giyime uygun ayakkabı satışı yapmakta olan firmamız, Türkiye'nin her iline ayakkabı ulaştırmaktadır. Yani sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip ederek dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Bizlere ulaşmak çok kolay, hemen arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olmaktan gurur duyar ve bu hizmeti büyütmek için çabalamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR