• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bay Zıpzıp Çocuk Oyun Alanı Cafeterya

Adres :

Saray Fatih Mahallesi Fuzuli Caddesi No: 7/a Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leyla Soğukbulak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

leylasogukbulak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 434 77 36

Bay Zıpzıp Çocuk Oyun Alanı Kafeterya, birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin taleplerine hitap edecek şekilde geliştirmekteyiz.

Ankara’da çocuklarınız için kaliteli, modern ve çocuğunuzun yaşına uygun oyuncakların olduğu bir adres arıyorsanız firmamız sizin için en doğru adrestir. Çocuklarımızla birlikte eğlenceli bir vakit geçirmek hepimizin isteğidir. Birçok farklı konseptteki oyun alanlarımızla müşterilerimize eğlenceyi kaliteli bir şekilde deneyimleme ayrıcalığını yaşatmaktan gurur duymaktayız. Çocuklarınız, oyun alanında dilediği oyuncaklarla güzel bir vakit geçirirken sizler de modern, temiz ve konforlu bir ortam olan kafeterya alanımızda dilediğiniz ürünlerle restoran hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Vizyonumuz, verdiğimiz hizmetin kalitesiyle tüm halkımızın Ankara’da oldukları süreçte uğramaktan zevk aldığı bir yer olmak ve müşteri kitlemizin gün geçtikçe artmasını sağlayabilmektir. Restoranımızda ürettiğimiz tüm lezzetler içeriğinde katkı maddesi bulunmayan yan etkisi olmayan ürünler kullanarak hazırlanmaktadır. Sizlere marka değerini kanıtlamış ve kaliteli ambalajlı ürünlerin satışını da yapmaktayız. Kafeterya ve çocuk oyun alanımızı titizlikle temizleyerek hijyen şartlarına uygun bir ortamı siz değerli müşterilerimize hazırlıyoruz. Ankara eğlence sektöründeki faaliyetlerimiz sayesinde bölgenin en çok tavsiye edilen firması olmayı başardık. Hedefimiz sektörde yeni açılan firmaların öncüsü olmaktır.

Sizlere güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımızla hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimizi siz müşterilerimizin taleplerine yanıt verecek şekilde sağlama anlayışıyla geliştirmekteyiz. Müşterilerimize kaliteli eğlenceyi ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. Çocuklarınızla birlikte kaliteli eğlenceyi makul fiyatlarla yaşamanız için sizleri firmamıza davet etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR